Google search

 
 

9-10 вересня 2022 року в рамках реалізації глобальної програми по боротьбі зі сліпотою «Зір 2024: Право на зір», Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), Європейського глаукомного товариства (EGS), Всесвітньої асоціації пацієнтів з глаукомою (WGPA) та за ініціативи Українського глаукомного товариства, Київського медичного університету української асоціації народної медицини успішно проведена науково-практична конференція з міжнародною участю «Глаукома + 2022», в якій взяли участь понад 1500 лікарів офтальмологів та лікарів дитячих офтальмологів України.

Працівники кафедри офтальмології Національного університету охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика  взяли активну участь у заході, який включено до переліку офіційних заходів МОЗ та НАМН України. На сьогодні глаукома  є надзвичайно актуальною медико-соціальною проблемою як у світі так і на Україні.

Лекції та тренінги з висвітленням актуальних напрямків офтальмології щодо можливостей діагностики та лікування глаукоми на «Глаукома + 2022» представили професор С. Риков, професор І. Шаргородська, доцент Ю. Панченко, кандидат медичних наук О. Пархоменко.

В рамках проведення науково-практичної конференції професор С. Риков прочитав лекцію «Менеджмент постійно високого внутрішньоочного тиску», зробив акцент на нових Європейських тенденціях менеджменту пацієнтів з глаукомою, доповів про державні нормативно-правові документи, що затверджені МОЗ України з питань лікування глаукоми, катаракти та аномалій рефракції у дорослого та дитячого населення України. Професор кафедри офтальмології І. Шаргородська виступила з лекцією «Тягар моніторингу глаукоми», докладно зупинилася на питаннях необхідності комплаєнсу між лікарем і пацієнтом, чітко визначеній періодичності комплексного динамічного обстеження пацієнта з глаукомою, ознайомила з світовими критеріями диференційної діагностики, особливостями епідеміології, механізмами розвитку, клінічною картиною, ознаками, що виявляються за допомогою спеціальної діагностичної техніки та додаткових методів обстеження цієї категорії пацієнтів.

Цікавий формат проведення наукової конференції, організований за активної підтримки Президента Українського глаукомного товариства, академіка, професора З. Веселовської та її команди однодумців дозволив обмінятися досвідом і поспілкуватися з провідними іноземними фахівцями офтальмологами з різних країн.

 Не зважаючи на важкий час війни в Україні, наші офтальмологи гідно тримають свій фронт і продовжують підвищувати свій професійний рівень, переймаючи досвід вітчизняних та світових експертів-офтальмологів.

В кінці науково-практичної конференції були проведені інтерактивне голосування, жвава дискусія, розглянуті та обговорені та надані відповіді на численні запитання.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів
Корисність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів
Доступність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів

Загальна оцінка матеріалу