Search

 
 

Комісія з питань етики – незалежний орган, що діє при НУОЗ України імені П. Л. Шупика, в якій проводяться науково-дослідні роботи з клінічних досліджень, до якої входять медичні/наукові спеціалісти, фахівці гуманітарних спеціальностей та представники громадськості, які здійснюють експертизу дотримання прав, безпеки, благополуччя суб'єктів дослідження, що залучаються до клінічних досліджень.

Основні функції комісії: нормативна, експертна, регуляторна, науково-методологічна, консультативна, освітня, навчальна, організаційна.

За перше півріччя 2022 р. відбулося 4 засідання комісії, було проведено 36 експертиз: 20 експертиз протоколів клінічних досліджень дисертаційних робіт на етапі планування; 14 експертиз завершених дисертаційних робіт; одна експертиза на науково-дослідний проект кафедри Університету; одна експертиза рукопису наукової статті.

В 2021-2022 рр. комісія була зареєстрована в Управлінні з питань захисту прав досліджуваних (OHRP) Міністерства охорони здоров’я і соціальних послуг США, їй присвоєно реєстраційний номер та ідентифікаційний код, інформація розміщена на спеціальному вебсайті управління. Ця реєстрація буде сприяти більш активному співробітництву нашого закладу з науково-дослідними центрами та закладами США.

Комісія працює в тісній співпраці з усіма кафедрами Університету та комісією з наукової та інноваційної діяльності НУОЗ України імені П.Л. Шупика. Інформація про роботу комісії висвітлюється в новинах Університету, всі нормативні вимоги та зразки, необхідні для підготовки документів для проведення етичної експертизи, розміщено на сторінці комісії з наукової та інноваційної діяльності та на сторінці кафедри філософії НУОЗ України імені П.Л. Шупика  та регулярно оновлюються.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу