Кафедра кардіології НУОЗ України імені П.Л. Шупика вітає професора кафедри д.м.н. Юрія Сіренка з отриманням високої нагороди Achievement Award of PVRI 2021/22, якою він був нагороджений за видатний внесок в розвиток і підтримку Товариства з легеневої гіпертензії.

«Ми дуже пишаємося цим досягненням і цією високою нагородою від PVRI. Справедливо поділитися цією нагородою з усіма особами, які беруть участь у цій діяльності. Через кілька днів після початку війни я отримав пропозицію від своїх колег і друзів з Польщі евакуювати наших хворих на ЛГ разом із сім’ями для продовження лікування в центрах ЛГ у Польщі. Протягом наступних 6 тижнів наша невелика команда зв’язалася з понад 400 пацієнтами та евакуювала 55 пацієнтів, які бажали або могли це зробити. Ми надали їм детальні медичні заключення та ліки для поїздки. Дякую всім членам моєї команди та нашим друзям із Польщі – ми це зробили разом»,  ─ Юрій Сіренко,  Інститут кардіології імені М.Д. Стражеска.