Google search

 
 

18 червня кафедра кардіології НУОЗ України імені П.Л. Шупика, разом з провідними спеціалістами України, провела святковий консиліум спеціалістів при коморбідних станах напередодні Дня медичного працівника.

Захід розпочався з лекції проф. Т. Колесник, яка була присвячена дуже важливій і делікатній темі: «Тактика ведення артеріальної гіпертензії у жінок з раком молочної залози». Як правильно підібрати гіпотензивну терапію у активний період та при ремісії, як захистити серцево-судинну системи під час застосування протипухлинної терапії, які препарати найкраще працюють у таких пацієнток і чому – на всі ці питання і на багато інших у проф. Т. Колесник знайшлися відповіді, звичайно з точки зору міжнародних рекомендацій та досліджень.

Сучасні реалії українських лікарів вчать їх працювати у воєнний час і справлятися з новими викликами. Про основні гострі стани у воєнний час, а також про менеджмент ведення пацієнта зі спастичним болем розповідала проф. О. Бондаренко.

Слухачі консиліуму вже тривалий час мають можливість спостерігати, як проф. М. Долженко піднімає і розбирає складні клінічні випадки і неоднозначні теми. Цього разу її доповідь була присвячена парадоксу ожиріння: чи завжди ожиріння є фактором ризику серцево-судинних подій?

Дякуємо всім лікарям за їх віддану працю, а також за бажання постійно навчатися у такий важкий час.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також