30 травня 2022 року відбулася щорічна науково-практична конференція «YOUNG SCIENCE 4. 0» (для молодих вчених) в режимі онлайн. Більшість аспірантів кафедри психіатрії, психотерапії та медичної психології Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика взяли участь у даній конференції і представили на ній результати своєї дослідницької роботи.

Аспіранти Лисюк Алефтивна та Кучеренко Владислав представили тези за темами «Аналіз особистісних рис пацієнтів з апато-адинамічним варіантом депресивного розладу» та «Аналіз зв'язку між соматоформним симптокомплексом та депресивними розладами».

Усними доповідачами на конференції були: Олександр Башинський з темою «Характеріологічні особливості пацієнтів з психотичними розладами шизофренічного спектру, які мають прояви саморуйнівної поведінки»; Ольга Загарійчук з темою «Оцінка взаємозв’язку показників та порушення соціального функціонування та структури особистості у пацієнтів з маячними ідеями впливу шизофренічного спектру розладів»; Оксана Кобзар про «Особливості деперсоналізаційно-дереалізаційного розладу коморбідного з невротичними та афективними розладами».  Аспіранти нашої кафедри були нагороджені дипломами: Оксана Кобзар – першого ступеню, Олександр Башинський – третього ступеню.

Вітаємо молодих вчених, бажаємо успіхів у подальшій науковій та дослідницькій роботі!