Google search

 
 

На кафедрі онкології з 12 по 26 травня успішно пройшов перший з поновлених циклів тематичного удосконалення «Передпухлинні та пухлинні хвороби стравоходу».

Незважаючи на умови воєнного стану, цикл зібрав 24 слухачі, що працюють за спеціальностями онкологія, загальна практика-сімейна медицина, онкохірургія, ендоскопія, загальна та торакальна хірургія. Курс проведено за оновленим планом та програмою, якими передбачено поглиблене вивчення прогностичних та предиктивних факторів для хвороб стравоходу, їх молекулярно-біологічної діагностики, імуно-опосередкованого і таргетного лікування. Слухачам циклу додатково була прочитана лекція на воєнно-медичну тематику щодо питань торакальної проникаючої травми.

Під час лекцій та семінарів слухачі виявили цікавість до актуальних питань ранньої патогістологічної та молекулярно-біологічної верифікації злоякісних процесів, багатодисциплінарного ведення пацієнтів, їх первинної маршрутизації і обрання онкологічного лікування. Зміст занять включав елементи інтерактивності, відзначався послідовністю у вивченні проблем передпухлинних та пухлинних хвороб стравоходу. Висвітлювалися питання впровадження високо-технологічних розробок у практику, а також розглядалася готовність спеціалістів до індивідуальної і колективної інноваційної активності.

Під час занять слухачі дізналися про практичні аспекти плідної діяльності НУОЗ України імені П. Л. Шупика щодо реалізації нової програми безперервної фахової освіти лікарів, які допомагають їм отримувати якісну підготовку та перепідготовку та своєчасно поповнювати своє освітнє портфоліо.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів
Корисність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів
Доступність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів

Загальна оцінка матеріалу