З моменту повномасштабного наступу росії на територію України працівники НУОЗ України імені П. Л. Шупика активно працюють на перемогу нашої країни у лавах волонтерів, виключенням не стали і викладачі кафедри філософії.

Старша викладачка кафедри Ольга Кривітченко доєдналася до волонтерського штабу «Зграя», що утворився під час Майдану. Наразі штаб розширив перелік напрямів роботи й опрацьовує запити цивільних осіб на гуманітарну допомогу, лікарень на обладнання, рятує та прилаштовує тварин, евакуює цивільних осіб і поранених солдатів із лінії фронту.

Ольга Кривітченко відповідає за напрям забезпечення військових: агрегацію запитів від солдатів, пошук необхідної амуніції, ліків, інвентарю та способів доставки цього на передову. Станом на сьогодні волонтери штабу «Зграя» надали 7 карет швидкої допомоги, лікарням – 20 VAC-апаратів і 3 інфузомата, евакуювали більше 1500 людей, надали більше 6 тон корму, прилаштували 20 тваринок тощо.

У роботі Ользі допомагає її філософська освіта, що дозволяє досить швидко будувати складні архітектури, ухвалювати рішення в ситуації невідомості, налагоджувати комунікацію з людьми із різним світоглядом. Працюємо далі на нашу спільну перемогу!