Проблема надання невідкладної позагоспітальної допомоги у сьогоднішній час набула особливої актуальності. Колектив кафедри сімейної медицини і амбулаторно-поліклінічної допомоги Інституту сімейної медицини НУОЗ України імені П. Л. Шупика під керівництвом завідувачки кафедри д. мед. н. Ольги Процюк вирішив провести декілька фахових семінарів на тему «Невідкладна позагоспітальна допомога в умовах воєнного часу».

12-13 квітня 2022 року пройшов перший семінар на цю актуальну тему. Відповідальний за проведення фахового семінару  професор кафедри Олександр Галушко детально зупинився на принципах надання позагоспітальної допомоги у мирний і воєнний час, особливостях діагностики коматозних станів, питаннях цивільної і воєнної токсикології.

Після проведеного заходу надійшла значна кількість заявок із пропозиціями повторити цей семінар, і вже 3-4 травня 2022 року нами був проведено повторно подібний захід.

Представлені матеріали (лекції, практичні рекомендації і повідомлення про клінічні випадки) учасники зустріли з великою увагою.