Google search

 
 

12 лютого  у суботу співробітники кафедри кардіології провели для лікарів он-лайн зустріч на Консиліумі фахівців при коморбідних станах. Аудиторія була  дуже численною та об’єднала медичних працівників різних спеціальностей.

Велику увагу лікарів привернула до себе доповідь з приводу: «Раціональна антикоагулянтна терапія в уніфікованому протоколі.» проф. Л. Чернухи.    

Сьогодні артеріальна гіпертензія є однією з найбільш частих патологій, з якою зустрічаються наші лікарі. І ніби все відомо і давно прописано в протоколах, але лишаються питання щодо її лікування: який препарат обрати, як це вплине на пацієнта. Відповіді на ці питання слухачі отримали під час спільної доповіді проф. М. Долженко та к.м.н. Л. Конопляник.

На цікавій доповіді: «Остеопороз, кальцій та серцево-судинні захворювання: невидимі зв'язки та інтригуючі наслідки.» Проф. І. Головач був представлений клінічний кейс з нестандартним пацієнтом.

Нові нюанси та сучасні дані по введенню пацієнта з  порушення периферичного кровообігу судин нижніх кінцівок  були представлені на майстер-класі проф. О. Барни. 

Напевно чи не щодня лікарям доводиться допомагати хворим з ХІХС, тому  оптимізація фармакотерапії від проф. О. Коваль була дуже доречною.

Доц. І. Давидова, проф. М. Долженко особливу увагу присвятили лікуванню COVID-19 у хворого з АГ та ЦД.

На зустрічі стільки обговорили разом запитань від лікарів, що це мабуть вийшов дискусійний клуб. Кожний Консиліум все більше лікарів долучається до навчання.