Google search

 
 

В першу суботу лютого лікарі з усієї України зібралися разом на Консиліумі фахівців при коморбідних станах.

Зустріч лікарів почалася з обговорення правових аспектів медичної діяльності разом з  юристом Т. Сліпченко. Особливо аудиторію цікавило питання  безперервного професійного розвитку  у 2022 році.

Як правильно та ефективно лікувати пацієнтів з нирковою колікою, а також про застосування комбінації спазмолітиків з аналгетиками в терапії пацієнтів із СКХ дізнавалися на доповіді проф. С. Кушніренко.

Неймовірно пізнавальним та практичним був майстер-клас д.м.н. С. Кожухова: «Вся правда про дженерики» - Які препарати краще брендовані чи дженерики? Що призначати пацієнту? Відповіді на ці питання були озвучені лектором.

Дуже корисною була доповідь проф. М. Зака «Діагностика та лікування кислотно залежних захворювань у період COVID 19». Не зважаючи на активну вакцинацію населення, лікарі і далі продовжують боротьбу з цією страшною інфекцією.

Неперевершений аналіз сучасних рекомендацій щодо лікування  хронічного коронарного синдрому у хворого на COVID 19. Рекомендації МОЗ і ESC, в чому різниця? Від проф. М. Долженко.

Проф. М. Долженко та к.м.н. О. Нудченко дискутували щодо застосування антикоагулянтної терапії в епоху COVID 19.

Організатори та спікери заходу відзначили активність лікарів та подякували за актуальні питання.