Google search

 
 

З початком війни в Україні кафедра медицини катастроф та військово-медичної підготовки НУОЗ України імені П.Л.Шупика в повному складі перейшла в посилений режим роботи, в першу чергу на своїй клінічній базі.

Окрім планових чергувань разом з хірургами лікарні, наші викладачі залишались на чергуванні по декілька днів поспіль, інколи до 10 днів , очікуючи масового надходження постраждалих.

Важливим моментом у співпраці був виданий наказ по лікарні з включенням фахівців кафедри до роботи в координаційному штабі, чергуваннях, у проведеннях тренувань з співробітниками лікарні з питань хімічної, радіаційної та бактеріологічної безпеки на підставі договору про співпрацю.

Підготовлено 142 фахівця лікарні для командної роботи чергових бригад. З  французькими колегами з асоціації «Лікарі без кордонів»  6 квітня в лікарні провели  клінічну конференцію з майстер-класом  за темою: «Надання екстреної медичної допомоги у разі застосування хімічних  чинників», були присутні 43 слухача.

Для лікарні були передані сучасні французькі комплекти протихімічного захисту. Окрім планової науково-педагогічної роботи  підготовили 1625  слухачів на фахових семінарах з військової тематики. Запровадили в клінічну практику розроблені кафедрою протоколи  з даної тематики та розповсюдили в інтернеті на багатьох платформах.

Читайте також