16.03.2022 року на кафедрі дитячої анестезіології та інтенсивної терапії проведена одноденна фахова школа «Екзогенні отруєння у дітей в умовах воєнного часу». Метою фахової школи було надання слухачам відомостей про особливості дії бойових отруйних речовин та токсичних продуктів хімічних речовин у дітей різного віку.

Зроблено акцент на особливостях  дезактивації у дітей в зоні масових отруєнь, етапному лікуванні цих отруєнь та алгоритмах дії під час пошкодження та аварій хімічних підприємств в військовий та мирний час.

Слухачі дякували за алгоритмізацію дій у вогнищі ураження отруйними речовинами та за акцентуацію основних лікувальних дій в медичних закладах після евакуації дітей з вогнища ураження.