Google search

 
 

У перші тижні війни (28.02 – 15.03.2022) кафедрою медицини праці, психофізіології та медичної екології НУОЗ України імені П. Л. Шупика проведено 2-тижневий цикл тематичного удосконалення «Організація та проведення медичних оглядів і експертиз працюючого населення» (в умовах дистанційного навчання).

Нажаль, не всі лікарі, які заздалегідь отримали путівки змогли пройти навчання. Однак, 39 слухачів закладів охорони здоров’я Донецької, Житомирської, Київської, Луганської, Миколаївської, Хмельницької областей повністю опанували передбачені навчальною програмою питання. У навчальну програму циклу були оперативно внесені  доповнення, з питань функціонування служби медицини праці, необхідності забезпечення безпечних умов праці під час функціонування підприємств в умовах воєнного стану в Україні.

Навчальний цикл проводився із застосуванням освітньої платформи на базі Google Classroom, навчальних вебінарів у системі Zoom і комунікації в групі Viber. Відбувалась максимальна адаптація навчального процесу з огляду на технічні можливості слухачів циклу. Було забезпечено доступ слухачів до всього навчального-методичного матеріалу, контрольних завдань в режимі оффлайн «24/7». Всіма науково-педагогічними працівниками кафедри, які були залучені до проведення циклу ТУ, відбувалась оперативна онлайн  комунікація із слухачами у режимі розширеного робочого часу (з 8.00 до 21.00).    

Під час проведення навчального циклу було повністю дотримано всі вимоги МОЗ України щодо проведення навчальних циклів. Так перед початком навчання здійснено вхідний тестовий контроль, який показав недостатній рівень фахових знань серед слухачів (46,7 % правильних відповідей). Після завершення навчання рівень теоретичних знань і практичних навичок слухачів покращився у 2,0 рази (до 92,5 %). Слухачі успішно виконали всі контрольні теоретичні завдання за 6-ма навчальними темами, розв’язали ситуаційні завдання і склали практичні навички.

Результати анонімного опитування щодо оцінки якості реалізованої освіти показали, що всі слухачі оцінили її на високому організаційному і навчально-методичному рівні. Лікарі зазначили: “Бажаю і надалі проводити такі цікаві курси, організація просто суперова, бажаю всім нам миру!”, “Оперативність разом з доброзичливістю приємно вразили. Колегіально, дякую”. “Дякую за навчальний матеріал, надіюсь на подальшу співпрацю в мирний час”. “Завжди так держати професійну планку”. “Дякую за чудове навчання. Дуже корисна інформація!!! Із задоволенням брала участь у роботі. Програма курсу, викладання – на вищому рівні. Візьму участь у наступному Вашому навчанні”. “Дякую за добру організацію циклу та порозуміння у такий важкий час!!! Мирного неба!!!”. “Доброго дня! Вперше проходжу курси на вашій кафедрі. У захваті! Дуже цікавий матеріал, викладений доступною мовою. На всі питання, які виникли у мене, отримала вичерпні відповіді. По деяким темам "відкрилися очі". Дуже, дуже дякую. Успіхів вам і натхнення” та ін.

Кафедра і далі продовжує працювати на благо народу України.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу