Google search

 
 

29 березня 2022 року кафедра контролю якості і стандартизації лікарських засобів провела фаховий семінар «Застосування ефірних олій з ранозагоювальними та бактерицидними властивостями в умовах воєнних дій» для лікарів.

Спікери - доцент В. Тодорова та старший викладач А. Радченко.

У семінарі взяли участь 35 лікарів різного профілю, серед яких: терапевти, хірурги, лікар-ендоскопіст, стоматологи, кардіологи, інфекціоністи, лікар-рефлексотерапевт, невропатологи, гінекологи.

Під час семінару розглядались основні підходи до використання ефірних олій, як бактерицидних, ранозагоювальних засобів в умовах воєнних дій. Також, враховуючи стресову ситуацію, в якій перебуває все населення України, зробили наголос на тих ефірних оліях, які варто використовувати в стані стресу, депресії, нервового збудження тощо.

Враховуючи взаємодію між біологічно активними складовими ефіроолійної лікарської рослини та фармакологічною дією, яку вона чинить, дали обґрунтування доцільності та необхідності вживання ефірних олій в кожному конкретному випадку. Загострили увагу на методах визначення чистоти та якості олій, а також формах використання, способах застосування, протипоказаннях та застереженні при певних станах здоров‘я.

Матеріали, що розглядалися, викликали обговорення та широку зацікавленість лікарів. Матеріали семінару  надіслані на електронні адреси слухачів.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 67.67% - 3 Голосів
Корисність матеріалу: 80% - 3 Голосів
Доступність матеріалу: 72% - 3 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також