Google search

 
 

В останньому лютневому номері одного з провідних журналів у галузі діабетології «Journal of Diabetes and its Complications» опубліковано редакційний коментар завідувача кафедри діабетології Інституту сімейної медицини Національного університету охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика чл.-кор. НАМН України професора Бориса Маньковського «Editorial commentary to manuscript «Neural correlates of slower gait in middle-aged persons with childhood-onset type 1 diabetes mellitus: The impact of accelerated brain aging” by Royse et al».

У коментарі представлена точка зору на проблему прискореного старіння головного мозку у пацієнтів, які страждають на цукровий діабет 1-го типу, та можливості обстеження хворих з метою виявлення цих порушень.

Останнім часом провідні науково-медичні журнали публікують коментарі до найцікавіших статей, представлених на сторінках чергового номеру журналу. Головний редактор вибирає статтю, що представляє найбільший інтерес, і запрошує спеціаліста у відповідній галузі науки проаналізувати статтю та подати свою точку зору як на результати конкретного дослідження, так і на стан проблеми загалом.

Запрошення професора Бориса Маньковського до рецензування статей та написання редакційних коментарів відображає авторитет наукової української школи з діабетології.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу