Search

 
 

На кафедрі неонатології завершилось навчання  за програмою «Стажування з неонатології». Програма розрахована на 1 місяць занять і включає такі теми: сучасні принципи надання медичної допомоги новонародженим і вагітним, фізіологію розвитку плода, грудне вигодовування, початкову і реанімаційну допомогу новонародженим, проблему невиношування вагітності, ентеральне та парентеральне харчування новонароджених, фізіологію та патологію різних органів та систем, інфекції перинатального періоду, військово-медичну підготовку.

Особлива увага приділяється розгляду ситуаційних задач за клінічними випадками та роботі з  медичною документацією. 

Згідно з наказом ректора про дистанційну освіту на період карантину в зв`язку з COVID 19, підсумковий іспит було проведено у дистанційному режимі, з використанням платформи zoom для відеоконференцій, з демонстрацією засвоєних практичних навичок та відповідями на теоретичні питання. Відповіді у письмовому вигляді отримані кур’єрською службою. 

Під час заключної конференції було висловлено побажання скоріше відновити заняття в очному форматі для більш ретельного вивчення практичних та теоретичних питань з неонатології.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу