З 1 лютого 2022 року кафедра ортопедії і травматології №2 розпочала очний цикл інтернатури з лікарями-інтернами 2-го року. Навчання почали 22 лікарі-інтерни ортопеди-травматологи.

На початку навчання куратор циклу інтернатури к.мед.н, асистент  В. Бондарчук ознайомив лікарів-інтернів з планом роботи та розкладом занять. Лекції та семінари в лютому місці проводитимуться в умовах дистанційної форми. Завідувач кафедри, професор М. Анкін надав рекомендації щодо кращого освоєння інформації та продуктивності навчання лікарів-інтернів.

Під час навчання лікарі-інтерни матимуть змогу разом з керівником практики проводити курацію хворих, брати участь у лікувальних та діагностичних процедурах. Також важливим елементом у навчанні буде участь в оперативних втручаннях в якості асистента та надання допомоги пацієнтам в умовах приймально-діагностичного відділення, виконуючи ургентні травматологічні маніпуляції під час чергувань.

Науково-педагогічні працівники кафедри на чолі із завідувачем кафедри професором М. Анкіним бажають колегам наснаги та натхнення в навчанні.

Актуальність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів
Корисність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів