Google search

 
 

Завідувач кафедри інформатики, інформаційних технологій і трансдисциплінарного навчання професор Озар Мінцер і представники кафедри взяли участь у роботі відеоконференції високого рівня, що відбулась 27 січня 2022 року в Парижі та була присвячена початку головування Франції у Раді Європейського Союзу (PFUE).

Ключовими пріоритетами Франція обрала «Відновлення, силу та відчуття належності» – відновлення економіки та підтримку екологічної і цифрової трансформації, «силу» для захисту та просування своїх цінностей і інтересів, та «відчуття належності» у сенсі розвитку спільного європейського бачення (https://www.youtube.com/watch?v=jKiTZH-XXBY&t=17s).

У зв'язку зі старінням населення на європейському континенті все більше людей похилого віку стають залежними та потребують більш тривалого догляду. Це демографічне явище створює підвищений тиск на охорону здоров'я європейського рівня. Ситуація вимагає від усіх держав-членів Європейського Союзу розроблення інноваційних рішень для більш ефективного запобігання втраті автономії людей похилого віку. Саме цим питання було присвячено міністерську конференцію «Prévenir la perte d’autonomie: pour une meilleure coopération sur le thème des chutes de personnes âgées».

Організатором заходу виступило Міністерство солідарності та охорони здоров'я Французької Республіки на запрошення пані Brigitte Bourguignon, міністра-делегата, яка відповідає за автономію. Присутні на відеоконференції усі профільні міністри країн ЄС, керівники крупних наукових закладів і закладів охорони здоров’я Європи обговорили кошти та важелі, що необхідно мобілізувати для запобігання втраті автономії людей похилого віку. Також міністри домовилися про необхідність продовження мобілізації європейських учасників щодо відповідальності за програми ЄС, надані державам-членам, включаючи програму EU4Health.

Важливою подією стало те, що матеріали досліджень кафедри інформатики, інформаційних технологій і трансдисциплінарного навчання стосовно прогнозування невідкладних станів у людей похилого віку, використано в доповідях, присвячених цій проблемі.

Підкреслимо високий технічний і технологічний рівні проведення відеоконференції. Її особливостями та новими організаційними елементами стали синхронний переклад на найбільш популярні мови Європи, а також можливість ситуативного об’єднання на екрані обличь учасників дискусії завдяки використанню програмних продуктів із застосуванням штучного інтелекту.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також