На кафедрі неонатології розпочали навчання 14 лікарів-інтернів-неонатологів ІІ року після проходження заочного циклу інтернатури. Всі лікарі-інтерни успішно завершили навчання на заочному циклі та отримали позитивні характеристики від керівників баз стажування.

На вступній конференції куратор циклу інтернатури доцент О. Лакша ознайомила лікарів-інтернів з планом і тематикою й розкладом занять на циклі, клінічними базами кафедри, а також порядком навчання в умовах дистанційної форми проведення лекцій та семінарських занять. Завідувач кафедри професор Є. Шунько привітала лікарів-інтернів з початком очного навчання та зауважила, що для досягнення успіху необхідно відповідально ставитись до навчання.

Кожен лікар-інтерн в свою чергу поділився своїм досвідом, набутим під час заочної частини інтернатури, та висловив побажання й пропозиції щодо проходження очного циклу навчання на кафедрі.

Під час навчання лікарі-інтерни матимуть змогу чергувати в неонатологічних відділеннях провідних лікарень та закладів перинатальоної допомоги м. Києва, отримати сучасну доказову інформацію від викладачів кафедри, оволодіти практичними навичками, які використовуються в неонатології, в тому числі з інтенсивної терапії новонароджених, та отримати сертифікати, які дають право проводити початкову та реанімаційну допомогу новонародженим в Україні.

Протягом першого тижня навчання лікарі-інтерни позитивно склали базисний контроль знань з практичних навичок та комп`ютерний іспит для перевірки вхідного рівня знань.

Побажаємо нашим молодим лікарям успішного та цікавого навчання.

Актуальність матеріалу: 67.5% - 2 Голосів