Google search

 
 

Міжнародна співпраця, особливо в медичній сфері, є завжди інструментом для якісного обміну знаннями та досвідом, та надає можливості до включення медичної спільноти до міжнародного суспільства.

Фото: доцент Тетяна Веселова в складі групи українських лікарів на стажуванні в Іспанії

Науково-педагогічний склад кафедри сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги Інституту сімейної медицини Національного університету охорони здоров`я України імені П. Л. Шупика активно реалізовує внутрішні та зовнішні освітні стандарти, беручи участь у міжнародних медичних освітніх проектах, що сприяє поширенню позитивного іміджу України.

Так, в рамках проекту, організованого французькою неурядовою громадською організацією «Асоціація французько-української співпраці у сфері охорони здоров’я та фармації» (ASFUDS) у співпраці зі Світовою федерацією українських лікарських товариств (СФУЛТ), з 24.01 по 31.01.2022 р. разом з іншими представниками української медичної спільноти відбулось стажування доцента кафедри сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги Тетяни Веселової в Іспанії. Протягом стажування, лікарі зустрілися з заступником мера м. Ронда у провінції Малага та керівниками окремих підрозділів шпиталю.

Представники іспанської сторони подякували українським лікарям за зацікавленість іспанською моделлю побудови медицини, як однієї з найефективніших у світі.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 70% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 68% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 70% - 2 Голосів

Загальна оцінка матеріалу