Розпочала працювати нова клінічна база кафедри офтальмології Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика медичний центр Verum Kids, на якій створені навчальні кімнати для лікарів-інтернів та слухачів циклів тематичного удосконалення та спеціалізації.

Крім того, медичний центр об’єднує в собі найсучасніше діагностичне обладнання, операційний блок, новітні методики лікування захворювань органа зору і досвід найкращих спеціалістів, що дає можливість слухачам кафедри офтальмології удосконалювати свої навики та отримувати нові знання в галузі офтальмології.

У медичному центрі Verum Kids працюють співробітники кафедри офтальмології Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика – завідувач кафедри, член-кореспондент НАМН України Сергій Риков, професор Ірина Шаргородська,  доцент Юрій Барінов, доцент Наталія Лаврик, відомі фахівці в галузі діагностики та лікування аномалій рефракції, діагностики та лікування офтальмопатології дитячого віку, запальних захворювань органа зору, онкоофтальмології, малоінвазивної офтальмохірургії, діагностики і лікування глаукоми, хірургії катаракти, захворювань сітківки, травматичних уражень ока.

Нам потрібно пам’ятати, що задля своєчасного виявлення та запобігання розвитку офтальмологічних захворювань потрібно щороку проходити огляд лікаря-офтальмолога. Дітям необхідно проходити огляд лікаря-офтальмолога дитячого відповідно протоколу в 3-4 місяці, 1 рік, 3 роки, 6 років, а потім рекомендований щорічний офтальмологічний огляд.

Актуальність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів