Google search

 
 

З 10 по 24 січня 2022 р. колективом кафедри медицини праці, психофізіології та медичної екології НУОЗ України імені П. Л. Шупика проведено 2-тижневий виїзний циклу тематичного удосконалення «Організація та проведення медичних оглядів і експертиз працюючого населення» (в умовах дистанційного навчання).

Цикл для 48 лікарів проведено на базі КНП «Київський міський центр радіаційного захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи».

Цикл проводився із застосуванням повністю оновленої у 2022 р. навчальної платформи на базі Google Classroom, яка дозволяє у повному обсязі реалізувати положення Постанови КМ України «Про затвердження Положення про систему безперервного професійного розвитку медичних та фармацевтичних працівників» від 14.07.2021 р. № 725, щодо реалізації дистанційного навчання з використанням електронних технологій у режимі off-line. Також всі слухачі мали можливість on-line залучитись до навчальних вебінарів, що проводились з використанням системи Zoom, отримати  індивідуальні консультації в чаті Viber.

Під час навчання активно був використаний вхідний, проміжний (після вивчення 6-и навчальних розділів, передбачених Програмою навчання) тестовий контроль рівня набутих знань. Відбувалось відпрацювання професійних компетенцій шляхом розв’язання і обговорення ситуаційних завдань, заснованих на реальній клінічній практиці.

Результати комплексного підсумкового контролю (іспиту) показали суттєве покращення теоретичних знань і практичних навичок з питань організації і проведення медичних оглядів працюючих, скринінгу і ранньої діагностики у них професійної патології, реалізації первинної профілактики, медичної, професійної і трудової реабілітації.

Під час анонімного опитування слухачів щодо оцінки якості реалізованої освіти всі слухачі оцінили її на високому організаційному і навчально-методичному рівні, висловили свої враження і побажання: «Колективу кафедри щиро бажаю міцного здоров'я, благополуччя, процвітання, нових досягнень у діяльності, плідної наукової роботи»; «Дуже дякую за змістовні курси»; «Дякую за вашу старанність та увагу»; «Продовжувати в цій же формі викладання»; «Вдячність за професійну організацію курсу ТУ, комунікацію, доступність»; «Дуже вдячна викладачам кафедри за організацію навчання. Бажаю вам успіхів та процвітання!»; «Максимальних досягнень у вашій нелегкій праці на теренах науки!»; «Дякую, дуже зручно проходити ТУ дистанційно!»; «Здоров`я, натхнення, миру, радості» та ін.

Набуття лікарями-спеціалістами комісій з медичних оглядів сучасних знань і навичок з питань медицини праці дозволить значно покращити ефективність вторинної профілактики виробничо-зумовленої й професійної патології серед працюючих в шкідливих і небезпечних умовах підприємств Київщини.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу