Google search

 
 

НУОЗ України імені П. Л. Шупика та ТОВ «ВЕМА КІДС» започаткували спільний пілотний проект на основі ізраїльського програмно-апаратного комплексу «Tyto Care» для навчання практичних навичок телемедицини лікарів-інтернів та лікарів з фаху «загальна практика – сімейна медицина», «терапія» і «педіатрія» в умовах Центру симуляційних методів навчання Університету.

Програмно-апаратний комплекс «Tyto Care» – медично-сервісний пристрій для телеметрії та телемедичного консультування, що забезпечує отримання та передачу діагностичної інформації для консультацій хворих як через Інтернет (під час відеоконференцій), так і завдяки передачі заздалегідь підготовлених файлів обстеження хворого.

Під час практичного заняття функціональні можливості програмно-апаратного комплексу «Tyto Care» були представлені асистентом кафедри сімейної медицини Л. Тимощук  та технічним директором ТОВ «ВЕМА КІДС» Д. Петриком групі лікарів-інтернів І року навчання кафедри сімейної медицини (завідувач кафедри – професор Л. Хіміон).

Після демонстрації можливостей програмно-апаратного комплексу «Tyto Care», лікарі-інтерни зробили висновок,  що впровадження даної технології підвищить рівень підготовки лікарів з фаху «загальна практика – сімейна медицина» для виконання професійної діяльності.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 70% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також