Центр симуляційних методів навчання (ЦЕСИМЕН) хоче повідомити про надходження нового обладнання для забезпечення симуляційного навчання лікарів-інтернів та слухачів кафедр НУОЗ України імені П. Л. Шупика. Зокрема, ЦЕСИМЕН отримав: засоби для контролю кровотечі (джгут кровозупинний та пов’язка кровозупинна), симулятор двох поранень, тренажери забезпечення внутрішньокісткового доступу у дорослих та у дітей.

Для відпрацювання навичок надання базової підтримки життя придбані тренувальні автоматичні зовнішні дефібрилятори.

Для проведення симуляційних сценаріїв по наданню невідкладної допомоги – високотехнологічний симулятор дорослого пацієнта та апарат ШВЛ експертного класу з медичним монітором.

Для навчання лапароскопічним навичкам в хірургії та гінекології – лапароскопічний тренажер.

Для планування занять та створення нових циклів на симуляційному обладнанні, що вказано вище, прохання контактувати з співробітниками ЦЕСИМЕН за телефоном (044) 206 7304.