15 грудня 2021 р. на кафедральному засіданні кафедри сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги Інституту сімейної медицини НУОЗ України імені П. Л. Шупика, проведеному з дотриманням вимог карантину через пандемію COVID-19, відбулося затвердження теми дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня доктора філософії аспірантки заочної форми першого року навчання Лариси Зенкіної.

Вона представила наукове обґрунтування мети, завдань, дизайну і очікуваних результатів дисертаційної роботи за темою: «Оптимізація анестезіологічного забезпечення при операціях ендопротезування кульшового та колінного суглобів у пацієнтів з цукровим діабетом»  за спеціальністю 222 «Медицина» галузі знань 22 «Охорона здоров'я» (наукова спеціальність «Анестезіологія») під керівництвом професора Олександра Галушка.

Виступ аспірантки засвідчив, що дисертаційна робота присвячена актуальній темі, що знаходиться на перетині декількох спеціальностей, зокрема: анестезіології та інтенсивної терапії, ендокринології, кардіології тощо. Дисертанткою проведено ретельний патентний пошук, відібрані критерії залучення пацієнтів та визначені методи клінічного, інструментального і статистичного дослідження. У ході дискусії учасники наради відзначили актуальність тематики, сучасний рівень запланованих досліджень, які загалом дозволяють повністю виконати поставлені у дисертації завдання.

За результатами проведеної наукової дискусії рішенням кафедрального засідання було рекомендовано затвердити тему дисертаційного дослідження Лариси Зенкіної і направити матеріали дослідження на розгляд вченої ради Інституту сімейної медицини НУОЗ України імені П. Л. Шупика.

Фото. Співробітники кафедри сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги з аспіранткою Ларисою Зенкіною

Актуальність матеріалу: 77.67% - 3 Голосів
Доступність матеріалу: 78.33% - 3 Голосів