Цього року одна з основних клінічних баз кафедри офтальмології Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика Офтальмологічний медичний центр Ochi Clinic святкує річницю з дня відкриття.

Клініка об’єднує в собі інноваційне діагностичне обладнання та новітні методики лікування захворювань ока, досвід кваліфікованих спеціалістів, що дає можливість слухачам кафедри офтальмології удосконалювати свої навики та отримувати нові знання в галузі офтальмології.

Ochi Clinic – це сучасний офтальмологічний центр з відомими фахівцями в галузі вітреоретинальної хірургії, хірургії катаракти та глаукоми, малоінвазивної офтальмохірургії, діагностики та лікування аномалій рефракції, запальних захворювань органа зору, патології сітківки, травматичних уражень ока. Головний лікар медичного центру Ochi Clinic Дмитро Жмурик – доктор медичних наук, доцент кафедри офтальмології НУОЗ України імені П. Л. Шупика. Дмитро Жмурик відомий в Україні офтальмохірург, фахівець в галузі мініінвазивної хірургії катаракти та глаукоми, мініінвазивної вітреоретинальної хірургії, реконструктивної хірургії переднього та заднього відрізку ока, кератопластики, яким проведено понад 20 000 офтальмологічних операцій, в тому числі за власними запатентованими методиками лікування.

В офтальмологічному центрі OCHI CLINIC працюють 5 співробітників кафедри офтальмології НУОЗ України імені П. Л. Шупика, а саме завідувач кафедри, член-кореспондент НАМН України професор Сергій Риков, професор Ірина Шаргородська, доцент Людмила Новак, доцент Оксана Туманова, доцент Юлія Панченко та проходять навчання 8 лікарів-інтернів.

Нам потрібно пам’ятати, що кожен з нас повинен щороку проходити огляд в лікаря-офтальмолога для своєчасного виявлення та запобігання розвитку офтальмологічних захворювань.

Актуальність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів
Корисність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів