3 грудня 2021 року відбулась школа-семінар для лікарів акушерів-гінекологів з приводу ведення вагітності високого ризику.

До даної нозологіі відносять жінок зі звичним невиношуванням в анамнезі, із загрозою переривання даної вагітності, а також пацієнток, вагітність у яких настала після допоміжних репродуктивних технологій.

Професор Наталія Педаченко і асистент кафедри акушерства, гінекології та перинатологіі к.мед.н. Наталія Ковида разом із репродуктологом Наталією Владикіною обговорювали особливості менеджменту даної групи жінок. Адже в умовах сумної демографічної ситуації надзвичайно важливо зберегти кожну вагітність, незалежно від умов її настання.

Завдяки трансляції цього наукового дискусу на платформі Гіппократ, до розмови віртуально приєдналися лікарі з усіх регіонів України.