Google search

 
 

11 вересня колектив кафедри кардіології, разом з іншими спеціалістами, провели цікавий консиліум. Більше 5000 лікарів відвідали навчання он-лайн.

Нещодавно закінчився Європейський кардіологічний конгрес, де були представлені нові рекомендації, що і стало головною темою нашого заходу.

Антигіпертензивні препарати: користь, ризики, та вплив на мінеральну щільність кісткової тканини, а також стратегії профілактики  остеопорозу та безпечність кальцію детально були розібрані на майстер-класі проф. І. Головач.

Доповідь проф. О. Несукай була присвячена застосуванню діуретиків при серцевій недостатності за новими рекомендаціями ESC 2021.

«Гаряче» було при обговоренні сучасного лікування захворювання печінки. Клінічний випадок проф. О. Бондаренко залучив до активного обговорення велику кількість медиків.

Не менш актуальне питання лікування АГ з супутньою патологією. Минулі помилки та сучасні можливості озвучила проф. А. Радченко.

Залишається важливою проблемою сьогодення – ожиріння, як  ризик COVID 19. Проф. М. Долженко озвучила всі сучасні дані стосовно цього питання.

Як завжди цікаво та жваво на консиліумі завдяки праці лекторів та активності лікарів.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також