Google search

 
 

У листопаді 2021 року у віртуальному форматі відбувся черговий конгрес, присвячений застосуванню сучасних технологій у лікуванні хворих на цукровий діабет. Конгрес був організований Diabetes Technology Society, штаб-квартира якого знаходиться у Сан-Франциско, США.

В останні роки в діабетологічну клінічну практику були впроваджені нові методи контролю глікемії та введення інсуліну, насамперед такі як постійне моніторування рівня глюкози в інтерстиціальному просторі, інсулінові помпи, у тому числі, що блокують введення інсуліну навіть при виявленій тенденції до зниження глікемії. Ці нові технологічні можливості вже знайшли своє відображення в останніх рекомендаціях щодо лікування пацієнтів із цукровим діабетом. На конгресі, що відбувся, були детально обговорені переваги нових технологій у введенні хворих з цукровим діабетом.

Завідувач кафедри діабетології Інституту сімейної медицини Національного університету охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика член-кореспондент Національної академії медичних наук України професор Борис Маньковський був запрошений головуючим одного із засідань конгресу. Учасники конгресу дійшли висновку, що нові технологічні можливості мають широко впроваджуватись у клінічну практику лікування хворих з цукровим діабетом 1 та 2 типів.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу