5 листопада 2021 року відбулась вже традиційна для осені  щорічна фахова школа-семінар «Профілактичні стратегії: від фобій до індивідуальної терапії».  Кафедра акушерства, гінекології та медицини плода взяла активну участь в її роботі.

Відкрив роботу школи та привітав всіх учасників з початком роботи член-кореспондент НАМН України, перший проректор НУОЗ України імені П. Л. Шупика  Юрій Вдовиченко.

Головним модератором школи була завідуюча кафедрою акушерства, гінекології та медицини плода НУОЗ України імені П. Л.Шупика професор Світлана  Жук.

Актуальні теми, цікаві доповіді, жива дискусія, обмін досвідом та унікальні спікери - ось, що вирізняє цю школу-семінар серед всіх інших.

Володимир Медведь - чл.-кор. НАМН України, завідувач відділення внутрішньої патології вагітних «ДУ ІПАГ імені академіка О. М. Лук’янової НАМН України», Ауріка Суханова - професор кафедри акушерства, гінекології та репродуктології НУОЗ України імені П. Л. Шупика, Олексадр Юзько - професор кафедри акушерства та гінекології ФПО, проректор Буковинської медичної академії, Галина Резніченко – професор кафедри акушерства та гінекології ДЗ «Запорізька академія післядипломної освіти МОЗ України», Заслужений лікар України, Ольга Єфименко – професор, провідний науковий співробітник «ДУ ІПАГ імені академіка О. М. Лук’янової НАМН України, Ольга Білодід - доцент кафедри онкогінекології, акушерства та гінекології ХМАПО, Тетяна Проценко -  професор, заслужений лікар України, член Європейської та Американської академій дерматології та венорології   - це сузір‘я яскравих та неповторних спікерів школи.

Учасники отримали сертифікат на 10 балів безперервного професійного розвитку, фахові знання та позитивні емоції.

Дякуємо організаторам та учасникам.

Ми працюємо для вас.