Google search

 
 

Організація Молодіжної конференції в освітньому просторі України стає не просто цікавою ініціативою, а й необхідним кроком у житті української медичної спільноти. Молодіжна конференція сприяє професійному розвитку лікарів-інтернів та лікарів-початківців, що особливо актуально в сучасних умовах пандемії COVID-19.

Завдяки співпраці з молодіжним осередком Європейської асоціації анестезіологів на нашій конференції були присутні не тільки делегати з України, а й з країн Європейського союзу. Було зареєстровано 379 учасників.

Залучення великої кількості вітчизняних та іноземних делегатів дозволяє збільшити рівень знань майбутніх анестезіологів. У МАК-VI взяло участь близько 50 лекторів і модераторів майстер-класів з України та 15 закордонних спікерів (Великобританія, США, Нідерланди, Італія, Австрія, Німеччина, ПАР).

Інтеграція у міжнародний інформаційний простір, особливо в умовах тісної співпраці України з ЄС, має першочергове значення для розвитку вітчизняної медицини.

Також, слід зауважити, що в рамках конференції, втретє в Україні, була проведена Симуляційна олімпіада (перемогла команда інтернів кафедри анестезіології та інтенсивної терапії НУОЗ України імені П. Л. Шупика) та олімпіада з інфузійної терапії. Переможці останньої стали: І місце – Денис Пальоха, ІІ місце – Владислав Крикун, ІІІ місце – Микола Мельниченко. Серед доповідей молодих вчених найкращими визнані виступи Степана Маруняка (І місце), Станіслава Школьного (ІІ місце), Катерини Денисюк (ІІІ місце).

Особливим досягненням конференції є не тільки теоретична, а й практична спрямованість її роботи. З кожним роком збільшується кількість майстер-класів, які дають змогу підвищувати практичний рівень учасників МАК.

Міждисциплінарність конференції сприяє розвитку не тільки лікарів-анестезіологів, а й лікарів з інших спеціальностей. Так, в рамках конференції, було проведено Школи клінічної токсикології та медичної генетики. Остання була проведена разом з провідними генетиками США.

На думку багатьох учасників, така освітня ініціатива кафедри анестезіології та інтенсивної терапії є суттєвим внеском у підготовку молодих спеціалістів в Україні.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 75% - 2 Голосів

Загальна оцінка матеріалу