22-23 жовтня 2021 р. співробітники кафедри фармацевтичної технології і біофармації на чолі з завідувачем кафедри проф. Л. Давтян брали участь у Науковому симпозіумі з міжнародною участю, залученням молодих вчених, студентів.

Актуальні питання: «Здоров’я і довголіття – фундаментальні і клінічні дослідження, впровадження. Комплементарні методи, як здоровий спосіб життя». Який був присвячений проблемам сьогодення, а саме: сучасному стану фундаментальних і клінічних досліджень із вивчення методів комплементарної медицини в Україні і світі як єдиного цілісного медичного спрямування, так і окремих методів і практик у контексті щодо здоров’я людства, здорового способу життя і їх впровадження у превентивні, оздоровчі, реабілітаційні практики.

Один з тематичних напрямків наукового заходу присвячений проблемам якісної освіти в системі підготовки лікарів та провізорів. Інтегрування методів комплементарної медицини у навчальний процес на кафедрі фармацевтичної технології і біофірмації було представлено у доповіді доц. М. Наумової «Викладання дисциплін вільного вибору заочної форми навчання для магістрів».

Особливо відзначалось, що на магістратурі студент має можливість поглиблено вивчати дисципліни за навчальним планом, поєднувати теорію з практикою та розширювати інтелектуальні ресурси своєї особистості.