Google search

 
 

Вакцинопрофілактика визнана одним з найбільш дієвих і ефективних заходів у галузі охорони здоров'я з усіх існуючих нині та є важливим інструментом забезпечення епідеміологічного благополуччя населення. Особливо це актуально в умовах пандемії, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

З метою покращення обізнаності лікарів-інтернів щодо наявних в Україні вакцин проти COVID-19, визначення правил організації і техніки проведення щеплень від гострої респіраторної хвороби COVID-19, відпрацювання практичних навичок надання невідкладної допомоги в разі розвитку післявакцинальних реакцій/ускладнень, науково-педагогічними працівниками НУОЗ України імені П. Л. Шупика проведено ряд тренінгів за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я та Міністерства охорони здоров’я України.

Протягом 6 – 7 жовтня та 12 – 13 жовтня 2021 р. проведено навчання лікарів-інтернів кафедри сімейної медицини Інституту сімейної медицини НУОЗ України імені П. Л. Шупика. Тренерами виступили завідувачка кафедри дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології професор Алла Волоха, доценти кафедри сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги Тетяна Бухановська та Тетяна Титова, асистенти кафедри медицини невідкладних станів к.мед.н. Ольга Крамарева та Аліна Бойко. 

Наприкінці тренінгів всі учасники отримали відповідні сертифікати.

Фото 1. Викладачі НУОЗ України імені П.Л. Шупика Ольга Крамарева та Аліна Бойко відпрацьовують практичні навички надання невідкладної допомоги з лікарями-інтернами

Фото 2. Викладачі НУОЗ України імені П.Л. Шупика Тетяна Титова, Алла Волоха та Тетяна Бухановська з лікарями-інтернами кафедри сімейної медицини

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також