Google search

 
 

12 жовтня 2021 р. Фонд Народонаселення ООН в Україні  провів тренінг-семінар з впровадження в Україні Мінімального комплексу початкових заходів (МКПЗ) щодо охорони репродуктивного здоров’я у випадку надзвичайних ситуацій.

МКПЗ розроблено Агенціями системи ООН для використання країнами при розробці національних планів реагування в надзвичайних ситуаціях. МКПЗ передбачає здійснення термінових заходів, спрямованих на попередження смертності та захворюваності серед жінок, зокрема вагітних, дітей та немовлят, а також попередження насильства, передачі ВІЛ інфекції та інфекцій, що передаються статевим шляхом.

Учасники семінару – представники Міністерства охорони здоров’я України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Національної поліції України, Медичної служби Міністерства внутрішніх справ та їх регіональних структурних підрозділів. Протягом семінару учасники обговорили  та дійшли згоди щодо координації та розробки плану дій щодо інтеграції питань репродуктивного здоров’я в існуючу систему готовності до реагування при виникненні надзвичайної ситуації.

В якості експерта, на семінарі виступив професор Георгій Рощін завідувач кафедри медицини катастроф та військово-медичної підготовки Інституту сімейної медицини Національного університету охорони здоровʼя України імені П. Л. Шупика.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 73.5% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 71.5% - 2 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також