Google search

 
 

В рамках заходів, присвячених 30-й річниці Незалежності України, 12-13 жовтня 2021 року в Інституті експериментальної патології, онкології та радіобіології імені Р. Є. Кавецького НАН України відбулась науково-практична конференція молодих вчених «Сучасна онкологія: від фундаментальних досліджень до нових терапевтичних підходів» («Modern oncology: from basic research to new therapeutic approaches»).

Програмою конференції було передбачено проведення навчально-практичних майстер-класів із сучасних методів молекулярно-біологічних досліджень. Окрім цього, були представлені усні та постерні доповіді із таких наукових напрямів, як молекулярні механізми онкогенезу, геном та епігеном пухлинних клітин, особливості метаболізму пухлин, а також проблеми та перспективи сучасних методів протипухлинної терапії.

До участі у конференції запрошувалися студенти, аспіранти і молоді вчені, сфера наукових інтересів яких лежить в галузі фундаментальних та клінічних досліджень раку, пошуку і впровадження нових підходів до діагностики і терапії злоякісних новоутворень, реабілітації онкологічних хворих. Вільними слухачами даного заходу стали лікарі-інтерни кафедри онкології Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика.

Староста групи лікарів-інтернів першого року навчання Юлія Новицька підготувала усну доповідь на тему «Алогенна CAR T-клітинна терапія: перспективи, переваги та недоліки». Молода вчена розповіла про інноваційний метод лікування онкогематологічних захворювань, ознайомила присутніх з результатами останніх міжнародних досліджень. Зазначимо, що доповідь була позитивно оцінена рецензентом, тому протягом найближчого місяця очікується публікація тез доповіді в журналі «Онкологія» (https://www.oncology.kiev.ua).

Щиро вітаємо Юлію із першими успішними кроками в науці та бажаємо невичерпного натхнення для нових звершень!

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів
Корисність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів
Доступність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів

Загальна оцінка матеріалу