На кафедрі акушерства, гінекології та медицини плода проходить очний цикл навчання лікарів-інтернів акушерів-гінекологів.

Дозвольте представити вам наших юних лікарів-інтернів першого року навчання. «Першачки» завжди особливі - у них горять очі від бажання навчитися і одночасно вони трошки розгублені. Вони прагнуть долучитися до найпотаємніших глибин спеціальності і одночасно освоюють фундаментальні ази професії.

Вони мотивують нас відповідати їх високим потребам та вимогам. І це чудово. Ми приймаємо такий виклик.

Ми беремо їх на три роки навчання такій прекрасній, тендітній але потужній професії акушера-гінеколога.

Наснаги вам, лікарі. Нехай ваше навчання буде плідним та надзвичайно цікавим. А ми – поруч. Ми працюємо для вас.

Навчання вже триває наповну. Тож дозвольте привідкрити вам, як саме це відбувається – дивіться фотографії.