Google search

 
 

НУОЗ України імені П. Л. Шупика завжди славився шляхетними традиціями підготовки наукових кадрів. Пандемія коронавірусу наклала значний відбиток на освітній процес закладів освіти в усьому світі. Проте забезпечення компетентностей майбутніх науковців у будь-яких умовах є важливою місією кожної кафедри.

На початку жовтня на кафедрі педагогіки, психології, медичного та фармацевтичного права факультету підвищення кваліфікації викладачів, відповідно до плану, розпочалось навчання нормативній дисципліні «Методологія та організація педагогічного процесу (проведення навчальних занять)» для здобувачі вищої освіти очної (вечірньої) форми навчання набору 2019 року з урахуванням вимог наказу НУОЗ України імені П. Л. Шупика від 22.09.2021 № 3831 про діяльність в умовах встановлення «жовтого» рівня епідемічної безпеки.

З метою максимального зменшення ризику захворюваності, кафедра організувала одночасно подвійний режим проведення занять: 1) аудиторний режим – для осіб, які документально підтвердили отримання повного курсу вакцинації; 2)режим конференц-зв’язку – для аспірантів, які знаходяться на самоізоляції через контакт із пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19, та тих, хто документально не підтвердив отримання повного курсу вакцинації.

Як результат, дискусії активно переходили з аудиторії у віртуальне середовище. Здобувачі освіти відзначили високий рівень організації навчання та професіоналізм науково-педагогічних працівників, які працювали одночасно з очною та віртуальною групами аспірантів, забезпечивши необхідну якість освітнього процесу.и

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також