Google search

 
 

Завідувач кафедри онкології НУОЗ України імені П. Л. Шупика професор Прокіп Гордійчук нині святкує своє 60-ліття.

Шановний Прокопе Івановичу! 

Ми знаємо Вас, як талановитого керівника і організатора, онколога і хірурга, науковця і педагога. Ваш високий професіоналізм, виняткова працелюбність та відповідальність, відданість своїй справі, уміння працювати з людьми, аналізувати і оцінювати їхню роботу здобули Вам високий авторитет і повагу серед колег і слухачів університету. Свій день народження Ви зустрічаєте у розквіті сил, нових планів і задумів. У трудовій діяльності Ви чудово поєднуєте нелегку лікарську працю з науковою та викладацькою роботою. 

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, подальших успіхів у Вашій відповідальній діяльності, удач у всіх починаннях, невичерпного запасу душевних та фізичних сил. Нехай тепло й увага родини, друзів та колег додають упевненості й наснаги. Добра та радості Вам, вашим рідним і близьким! 

З глибокою повагою колектив кафедри онкології НУОЗ України імені П. Л. Шупика 

Принагідно: Гордійчук Прокіп Іванович працює на кафедрі онкології з 2004 року. З 2020 року – завідувач кафедри. Він є членом Національної асоціації онкологів України (НАОУ), Української спілки хірургічної онкології (USSO), Європейської спілки хірургічної онкології (ESSO), Міжнародної асоціації хірургів, гастроентерологів та онкологів (IASGO). 

За 17 років професор Гордійчук зробив величезний внесок у розвиток навчальної, виховної, наукової та лікувальної роботи на кафедрі. Це відповідальний та високопрофесійний онкохірург та онколог. 

Прокіп Іванович – автор трьох навчальних посібників і 128 публікацій, із яких 109 наукового та 19 навчально-методичного характеру, дев’ять раціоналізаторських пропозицій, шість патентів України. 

Його досягнення з проблеми лікування місцево-поширеного раку шлунку та товстої кишки, що були представлені на з’їздах, конгресах, конференціях національного та міжнародного рівня, отримали позитивну оцінку та підтримку. Лікарський стаж Прокопа Івановича становить 33 роки, він лікар Вищої кваліфікаційної категорії за спеціальністю «Онкологія» та «Онкохірургія». За час хірургічної діяльності проведено понад 5000 хірургічних втручань на органах грудної та черевної порожнин. 

Наразі пріоритетними напрямками наукової та хірургічної діяльності Прокопа Івановича є вивчення проблеми  місцево-поширеного раку шлунку прямої кишки, а також широке використання органозберігаючих операцій у комплексному лікуванні дистального раку прямої кишки, обґрунтоване використання з 2005 року проктектомії з добрими безпосередніми та віддаленими результатами лікування і достойною якістю життя пацієнта.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 90% - 5 Голосів
Корисність матеріалу: 90% - 5 Голосів
Доступність матеріалу: 90% - 5 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також