Google search

 
 

23 вересня 2021 року під егідою Національного університету охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика, з дотриманням карантинних обмежень в форматі он-лайн, було проведено науково-практичну конференцію «Актуальні питання медицини невідкладних станів».

Конференція проводилася для широкого спектру медиків, що включає лікарів лінійних бригад ШМД, лікарів медицини невідкладних станів та лікарів суміжних спеціальностей терапевтичного та хірургічного профілю. 

На відкритті конференції з вітальним словом виступили члени президії: директор навчально-наукового Інституту сімейної медицини, професор Олег Шекера, президент ВГО «Асоціація працівників швидкої, невідкладної медичної допомоги та медицини катастроф» Наталія Стахова, завідувач кафедри медицини невідкладних станів, д. мед. н. Антон Волосовець і професор кафедри медицини невідкладних станів Іван Зозуля. 

На конференції було представлено ряд доповідей, присвячених різним питанням з проблематики організації екстреної медичної допомоги та особливостей діагностики та лікування невідкладних станів різного характеру, а також майстер-клас щодо надання невідкладної медичної допомоги.

У заході в якості спікерів взяли участь представники кафедр медицини невідкладних станів з усіх закладів вищої освіти та післядипломної медичної освіти України, лікарі з медицини невідкладних станів та інших спеціальностей. 

Посилання на відеозапис трансляції

Посилання на програму

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 75% - 2 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також