Google search

 
 

Робота кафедри хірургії та судинної хірургії Національного університету охорони здоров’я України (зав. каф. – професор С. Саволюк) стартувала з циклу тематичного удосконалення «Вибрані питання невідкладної хірургії».

Навчальний план передбачає ознайомлення з сучасними трендами та підходами в діагностиці та лікуванні ургентної патології органів черевної порожнини та заочеревинного простору, побудований на основі існуючих стандартів та протоколів, що діють на теперішній час в Україні, Європі та США.

У вступній лекції професора С. Саволюка перед курсантами циклу було зазначено, що світова хірургія, як ургентна, так і планова, виходить на рівень уніфікації, стандартизації та протокольності стосовно стандартних операційних процедур з інтеграцією новітніх хірургічних технологій (лапароскопія, ендоскопія, навігаційні пункційні втручання та їх комбінація у вигляді гібридних операцій). Це дозволяє вивести ці оперативні втручання на нову якісну орбіту – досягнути високих показників якості життя. Традиційно в лекції були представлені матеріали щодо впровадження протоколів хірургії швидкого відновлення (Fast Track Surgery), використання малоінвазивних хірургічних технологій та електрозварювання живих біологічних тканин в рутинну роботу хірургічної клініки, що є головними науковими пріоритетами колективу кафедри.

Уже стало доброю традицією застосувати в навчальному процесі такого перспективного напрямку підготовки як майстер-класи в форматі живої хірургії.

Упровадження науково-практичних заходів в форматі живої хірургії у програму циклів тематичного удосконалення, безперечно, є перспективним напрямком підготовки та залучення фахівців до навчання.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів
Корисність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів
Доступність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також