На початку червня 2021 року була підписана угода про співпрацю між Національним університетом охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика та приватною багатопрофільною клінікою НОВА, що дозволило розширити перелік клінічних

баз НУОЗ України імені П. Л. Шупика, зокрема розташувавши на базі цього лікувального закладу кафедру хірургії та судинної хірургії (зав. каф. – професор С. Саволюк) з метою реалізації комплексної програми спільної навчальної, наукової та лікувальної діяльності.

До підписання цієї угоди колективом кафедри хірургії та судинної хірургії НУОЗ України імені П. Л. Шупика за участю професора С. Саволюка та аспірантів А. Дембіцького, Г. Мельничука на базі клініки НОВА було проведено серію показових малоінвазивних операцій –проктологічних (5), ендовенозних операцій з приводу варикозної хвороби вен нижніх кінцівок та її ускладненнях (20). Було продемонстровано високий професіоналізм хірургічних бригад кафедри хірургії та судинної хірургії НУОЗ України імені П. Л. Шупика, володіння сучасними малоінвазивними хірургічними технологіями та інтеграцію інноваційних стандартів хірургії швидкого відновлення.

Використання нової клінічної бази дозволить зменшити ризики щодо карантинного закриття державних установ для лікування пацієнтів на COVID-19, нівелюючи можливі негативні наслідки щодо виконання навчально-виробничого плану та якості практичної підготовки лікарів-інтернів та слухачів кафедральних циклів тематичного удосконалення та спеціалізації, набору тематичного клінічного матеріалу та виконання науково-дослідних та дисертаційних кафедральних робіт, підготовки лікарів-інтернів, клінічних ординаторів та аспірантів.

Корисність матеріалу: 87.5% - 4 Голосів
Доступність матеріалу: 87.5% - 4 Голосів