Google search

 
 

10  липня на  Консиліум фахівців при коморбідних станах за участю колективу кафедри кардіології НУОЗ України імені П. Л. Шупика знову зібралася велика  медична аудиторія.

Дуже різноманітною та складною є робота сімейного лікаря, що вимагає пильності та зосередженості. Як за такої напруженої роботи не пропустити та діагностувати меланому розповів лікар-дерматолог Б. Литвиненко.

У літній період почастішали інсульти у пацієнтів. Про правильне використання антикоагулянтів у таких хворих лікарі дізналися з доповіді к.мед.н. Ю. Фломіна.

Професор Л. Воронков розбирав з аудиторією основні аспекти сучасного лікування  пацієнтів з серцевою недостатністю та з дисфункцією нирок.

Про сompliance, аdherence, сoncordance і не тільки лікарі слухали на майстер-класі професора М. Долженко.

З питанням, що виникає найчастіше сьогодні у медиків: покращення якості життя пацієнта після перенесеної коронавірусної інфекції детально розбиралася к.мед.н. Т. Гетьман.

Спекотною була не тільки погода на вулиці, а й на заході.  Багато цікавих питань пролунало до лекторів від аудиторії, крім того відбувся обмін клінічним досвідом, розбір складних та спірних медичних питань. Велику подяку  висловили учасники заходу спікерам та організаторам заходу.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також