Google search

 
 

Попри період літніх відпусток 17 липня наші лікарі продовжили своє професійне вдосконалення на Консиліумі фахівців при коморбідних станах.

Програма заходу була дуже насиченою.

Розпочалося онлайн-навчання майстер-класом професора В. Шипуліна «Жовчнокам’яна хвороба очима сімейного лікаря. Чи завжди потрібно оперувати?».

Чи може цукрознижувальний препарат продовжувати життя пацієнту з ЦД 2 типу? Який препарат краще у пацієнтів з коморбідними станами? Відповіді на ці питання озвучив к.мед.н. К. Зуєв.

Без уваги не лишилася сучасна медична проблема, що стосується лікарів усіх спеціальностей: COVID-19 і його наслідки. Професор О. Морозова провела цікавий майстер-клас з цього питання: «Лонг-ковід синдром: можливості корекції психоемоційних та когнітивних порушень».

Кардіологічний блок включав: розбір питань стосовно ГКС та тромбозу стента, сучасний менеджмент лікування цього стану від практикуючого кардіолога, к.мед.н. Т. Сімагіної.

Важлива дискусія відбулася між професором М. Долженко та лікарем-кардіологом Н. Циганковою щодо питання: чи треба лікувати молодого хворого високого серцево-судинного ризику після COVID–19?

По завершенню заходу учасники отримали сертифікат встановленого зразка.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 69% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 69.5% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 72% - 2 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також