Google search

 
 

Літо принесло не тільки спекотну погоду, але й  палкі дискусії на Консиліумі фахівців при коморбідних станах у суботу 5 червня, що відбувся за сприяння кафедри кардіології НУОЗ України імені П. Л. Шупика.

Не зважаючи на вихідний день, все більше спеціалістів  збираються разом для отримання нових знань та відповідей з найважливіших питань медицини.  Практикуючий лікар з Олександрівської лікарні міста Києва С. Кушнір представила свій клінічний випадок з серцевої недостатності, що детально був розглянутий з іншими колегами та спікерами заходу. Це важливий і цікавий досвід, що дозволяє порівняти можливості української медицини з міжнародними рекомендаціями. Але на цьому все цікаве не закінчилося. 

Спеціальний гість професор Ю. Сіренко розповів про артеріальну гіпертензію те, що завжди зникає з уваги лікаря. Увагу до ускладнень цієї відомої патології привернула дискусія професора М. Долженко та доцента І. Давидової, яка була присвячена боротьбі з гіпертонічними кризами. 

Про свій досвід з візуалізації нирок і серця при гіпертензії розповідала к.мед.н. Л. Конопляник. 

Світову медичну спільноту вже тривалий час турбує питання  застосовування нових препаратів для лікування цукрового діабету, ця тема гарно була розкрита к.мед.н. Я. Саєнко. 

Надзвичайно цікавим був майстер-клас  професора Н. Сидорової: «Пацієнт з болем в серці на амбулаторному прийомі: одна скарга – три терапевтичних сценарії». 

Від усіх спікерів прозвучали слова подяки учасникам заходу.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також