Google search

 
 

19 червня знову зібралися найкращі спікери з різних медичних спеціальностей на консиліумі, щоб не тільки привітати наших лікарів, але й поділитися сучасними знаннями.

Про візуалізаційну діагностику ішемії міокарду та як це допомагає у практиці лікаря розповідали професор М. Долженко та к.мед.н. О. Нудченко. Гормональні та метаболічні порушення у жінок фертильного віку на фоні коронавірусної інфекції були розглянуті на майстер-класі д.мед.н. В. Подольського. Як завжди залишається актуальною тема антикоагулянтної терапії як профілактики інсульту, все більше питань у лікарів який НОАК краще обрати, детально про це дискутували спеціалісти разом з професором Д. Лашкулом.

Як відомо цукровий діабет дуже часто йде поряд з серцево-судинними захворюваннями, як вберегти таких пацієнтів розповідав к.мед.н. К. Зуєв. Власні спостереження та міжнародні рекомендації були озвучені доцентом О. Каштелян під час майстер-класу на тему «ниркова коліка». Як запобігти цій патології та як найкраще ефективно надати допомогу, — це питання детально розглядав спікер разом з лікарями, які активно поділилися інформацією про свої клінічні випадки.

Незважаючи на святковий настрій, жага до знань зібрала в суботу понад 6000 лікарів з різних куточків України.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 68% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також