Google search

 
 

15 травня на консиліум за участю колективу кафедри кардіології зібралися понад 6000 лікарів. Головними темами заходу були: «Постковідний синдром» та «Досвід вузьких спеціалістів у лікуванні постковідного ураження органів мішеней».

Так, професор М. Долженко детально озвучила всі тонкощі порушення ритму серця при COVID-19, лікар-дерматолог Б. Литвиненко звернув увагу лікарів на ураження шкіри, які виникають як під час цього захворювання, так можуть спостерігатися і після, професор Н. Губергріц як справжній Доктор Хаус у боротьбі з коронавірусною інфекцією розповіла детально про ураження органів травлення.

Крім цієї популярної патології сьогодення спікери не забули і про інші важливі захворювання. Цікава дискусія відбулася між доцентом І. Давидовою та професором М. Долженко щодо реалій лікування резистентної гіпертензії; професор С. Кожухов підняв питання персоніфікованої терапії у пацієнтів з онкопатологією та артеріальною гіпертензією; сучасні погляди лікування тромбозу глибоких вен були висвітлені доцентом кафедри хірургії та трансплантології  Н. Присяжною.

Велику активність проявили  слухачі, які часто задавали цікаві питання та ділилися своїми спостереженнями про наслідки CОVID-19. Так за даними лікаря із Запоріжжя, фібриляція передсердь, що  вперше виникла під час COVID-19, після вакцинації пішла геть. 

Хочеться висловити слова подяки всім нашим лікарям за наполегливість у лікуванні важких хворих.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також