Google search

 
 

Субота 22 травня  знову зібрала понад 5000 лікарів на наукову каву на консиліумі за участі викладачів кафедри кардіологї НУОЗУ імені П. Л. Шупика. Програма заходу була насичена і орієнтована на кардіологічні питання, що часто турбують як сімейних лікарів, терапевті, так і кардіологів.

Розпочалося суботнє спілкування  з дискусії професорів Д. Рябенка та С. Федорова щодо сучасних підходів в лікуванні артеріальної гіпертензії із супутніми факторами ризику та  про те як підвищити ефективність терапії у таких хворих. Один з кращих аритмологів міста Києва к.мед.н. Т. Гетьман присвятила свій майстер-клас питанням лікування фібриляції передсердь та детально зупинилася на порівнянні сучасних антикоагулянтів, що призначаються при цій патології.  

Крім питань як зберегти життя пацієнту, лікарі активно цікавляться як зменшити інвалідизуючі наслідки того чи іншого захворювання, професор М. Долженко під час свого виступу відповіла на більшість із таких питань, що стосувалися інфаркту міокарда. 

Значно збільшилася активність лікарів, що проявилася у великій кількості питань та уточнень, після проведеного електрокардіографічного лікнепу щодо WPW-синдрому кардіохірургом-аритмологом С. Пророком. 

Без уваги не лишилося питання панічних атак, що висвітлював професор С. Сова, акцентуючи увагу на необхідних знаннях та вміннях діагностики і лікуванні цієї патології сімейними лікарями. 

Слова подяки за організацію та контент отримали як організатори так і спікери.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також