Google search

 
 

Останніми роками епідемія COVID-19 та карантинні обмеження стають викликом для педагогів усіх спеціальностей та ланок освіти.

Так, заключний іспит лікарів-анестезіологів не став винятком. На кафедрі анестезіології та інтенсивної терапії НУОЗ України імені П. Л. Шупика протягом 2019—2021 років навчалися 62 інтерни (куратор доцент Дмитро Дзюба). 

Зважаючи на необхідність високого рівня знань майбутніх анестезіологів та лікарів інтенсивної терапії, на засіданні кафедри прийнято рішення, що оцінювання теоретичних знань, особливо в умовах пандемії, має бути всебічним та максимально об’єктивним. Тому було прийнято рішення провести заключний іспит протягом трьох днів. Слід зауважити, що усі інтерни кафедри були допущені до іспиту, оскільки здали ліцензійний іспит КРОК-3. Для кожного з днів іспиту було сформовано три окремих комісії з метою зниження навантаження на викладача та дотримання протиепідемічних заходів. Час, відведений для підготовки та відповіді кожного інтерна, складав не менш ніж 15—20 хвилин. Головою комісії був завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії професор Олег Лоскутов. 

Результати іспитів показали, що дистанційне навчання кардинально не вплинуло на фінальний рівень теоретичних знань майбутніх лікарів. Середній бал склав 4,27 бали (за п'ятибальною системою), а кількість відмінних оцінок становила 26, що склало 41,9% усіх інтернів, які проходили атестацію. 

Підсумковий бал за інтернатуру складався з оцінки за теоретичну й практичну складову заключного іспиту, окрім цього також враховувалися поточний рівень знань майбутніх лікарів та виконання ними навчальної програми, що відображалися в оцінках за проміжні заліки. 

Варто зазначити, що усі інтерни, які проходили навчання на кафедрі анестезіології та інтенсивної терапії НУОЗ імені П. Л. Шупика у 2019—2021 роках, отримали позитивний підсумковий бал, що є свідченням рівня професіоналізму та відповідальності майбутніх лікарів. 

Колектив кафедри анестезіології та інтенсивної терапії бажає успіхів майбутнім анестезіологам та лікарям інтенсивної терапії в їхній нелегкій праці!

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 75% - 2 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також