Google search

 
 

29 червня 2021 року на кафедрі дитячих і підліткових захворювань НУОЗ України імені П. Л. Шупика відбувся випуск 26 лікарів-інтернів за фахом «Педіатрія». Ця подія була радісною та урочистою, але водночас і сумною, адже в цей день доводиться прощатися з друзями і виходити на самостійний професійний шлях.

Колектив кафедри створив найсприятливіші умови для отримання теоретичних знань та практичних навичок для лікарів-інтернів. На  клінічних базах кафедри Київська обласна клінічна лікарня місьа Боярка, КНП «Київська міська клінічна лікарня № 9», ТОВ «МЦ «Добробут» лікарі-інтерни працювали у різних спеціалізованих відділеннях та мали можливість опанувати найсучасніші методи діагностики та лікування. Теоретичний курс був підготовлений працівниками кафедри на основі найсучаснішої інформації та доказової медицини. Лікарям-інтернам неодноразово надавалась можливість брати участь у різноманітних наукових конференціях.         

Усі лікарі-інтерни під час проходження циклу інтернатури успішно склали заліки, пройшли теоретичні та практичні іспити. 

Вітаючи випускників із закінченням інтернатури, працівники кафедри дитячих і підліткових захворювань побажали їм віри у завтрашній день, надії на власні сили, цілеспрямованості та сміливості у досягненні своєї мети.         

Випускники мали можливість розказати про свої враження після проходження інтернатури на кафедрі та висловити свої побажання. Викладачі кафедри дитячих і підліткових захворювань отримали багато подяк та схвальних відгуків за свою працю від лікарів-інтернів.

         

За доброю традицією, заключний випускний семінар завершився загадуванням бажань лікарями-інтернами на майбутнє, яке буде залежати від кожного з них, якщо впевнено рухатись вперед по дорозі своєї професії. 

Викладачі кафедри дитячих і підліткових захворювань НУОЗ України імені П. Л. Шупика  завжди раді бачити своїх випускників в подальшому на циклах тематичного удосконалення, стажування і спеціалізації та готові надати допомогу з будь-яких питань, що стосуються професійної діяльності.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також