Google search

 
 

24–25 червня 2021 року відбувся V з’їзд спеціалістів з медицини невідкладних станів та медицини катастроф, який пройшов під егідою МОЗ України, Всеукраїнської асоціації працівників швидкої, невідкладної медичної допомоги та медицини катастроф та Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика.

У з'їзді взяло участь понад 1000 учасників конференції: лікарів лінійних бригад ШМД, лікарів медицини невідкладних станів та лікарів суміжних спеціальностей. На симпозіумі представлено 24 доповіді, присвячених різним питанням з проблематики організації екстреної медичної допомоги та особливостей діагностики та лікування невідкладних станів різного характеру та майстер-клас по наданню невідкладної медичної допомоги. 

У заході як доповідачі взяли участь представники всіх кафедр медицини невідкладних станів з усіх закладів вищої освіти та післядипломної медичної освіти України, представники Всеукраїнської асоціації працівників швидкої, невідкладної медичної допомоги та медицини катастроф, практичні лікарі з медицини невідкладних станів та інших спеціальностей. 

У рамках з'їзду відбулися вибори керівних органів ВГО «Асоціація працівників швидкої, невідкладної медичної допомоги та медицини катастроф», президентом було обрано голову первинної профспілкової організації працівників КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва» Наталію Стахову, віце-президентом – завідувача кафедри медицини невідкладних станів Антона Волосовця. 

У доповідях з'їзду були розглянуті такі основні програмні питання: нові виклики в сфері невідкладної медичної допомоги; першочергові заходи щодо реформування екстреної медичної допомоги в Україні в сучасних умовах; екстрена медична диспетчеризація в Україні; діяльність екстреної медичної допомоги в умовах пандемії SARS-cov-2; тимчасові рекомендації з ведення пацієнтів з захворюваннями нервової системи і COVID; неврологічні ускладнення постковідного періоду; інформаційні токсикологічні центри як елемент екстреної медичної допомоги при гострих отруєннях хімічної етіології; огляд міжнародних протоколів і рекомендацій по лікуванню невідкладних станів різної етіології. 

Також асистентом кафедри медицини невідкладних станів Ольгою Крамаревою проведено майстер-клас, присвячений забезпеченню внутрішньокісткового доступу.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу